План текста по книге путешествие Робинзона Крузо Даниель Дефо. Пожалуйста помогите и я помогу вам.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 1)Детство и юность 2)Попадание в плен 3)Попадание на остров 4)Жизнь на острове 5)Встреча с дикарями и людьми 2) 1. Родина Робінзона, його втеча з батьківського дому. 2. Робнзон на безлюдному острові. 3.Крузо здобуває речі з корабля і будує собі житло. 4.Крузо робить календар,влаштовує собі житло. 5.Щоденник Крузо. 6.Робінзон виготовляє посуд. 7.Будує човен. 8.Робінзон рятує дикуна та дає йому ім*я П*ятниця. 9.Крузо спостерігае за полоненими. 10.Крузо зустрічаєтся з капітаном Англ.судна. 11Капітан знову керує своїм кораблем.