План твору М.Стельмаха "Гуси-лебеді летять..."

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Розмова з дідусем. 2. Книжечка. 3. Розмова з дівчиною. 4. Продаж корови. 5. Розповідь про гриби. 6. Смерть. 7. Туга. 8. П`єса.
Гость
1(римське)Михайлик-головний герой твору,б1дний с1льський хлопчик. 2(римське) Портрет 1 зовн1шн1сть героя. 3(римське)Риси характеру. 1.Добрий 1 працьовитий. 2.Чесний,шанобливий 3.Км1тливий 1 допитливий 4(римське)Прагнення героя 1Жага до навчання 2.Любов до природи 3.П1знання св1ту 4.Читання книг 5(римське)Михайлик та 1нш1 геро1 твору 6(римське) Значення образу Михайлика