План твору С. Черкасинка Маленький горбань

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
МАЛЕНЬКИЙ ГОРБАНЬ 1. На вигоні 2.Халупа діда Антипа 3.Рзвага 4.казки й дитяча уява 5.Дитяча жорстокість 6.Панський степ 7.горе для пташки 8.Озвірілий розбишака 9.Вдома 10.Роздуми над покаранням 11.Розкаяння Захарка 12.Щастя
Гость
1. "Квітень.Свято." 2. Халупка. 3.Павлусь вирішив грати з дівчатами. 4.Образ Павлика. 5.Уява Павлика-горбаня. 6."Павлик ріс, нешвидко ріс...." 7.Суперечка між хлопцями. 8.Захарко знайшов жайвороняче гніздо 9.Допомага Павлика пташенятам 10.Битва Захарка і Павлика. 11.Допомога діда Антипа і дівчат 12."Нема вроди, нема щастя."-роздуми Діда Антипа. 13. Хвилювання матусі. 14. Покарання Захарко не вийшло. 15. Гра горбаня і Захарка.