План.1. Золоточубий жовтень. 2. Замріяна золота осінь. 3. Останій подих чарівниці. написать твір золота осінь.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Золота осінь Наступив золоточубий жовтень. Птахи вже відетіли у теплі краї, з дерев опадає золоте листя-скоро дерева вже зовсім залишаться голими і покриються білим та пухнастим снігом, який буде їх зігрівати протягом всієї зими. Часто йдуть дощі - вони змивають з дерев літню важкість. Незабаром річки покриються товстим шаром криги і будуть спочивати до теплих весняних днів. Це останні подихи царівниці-осені. Скоро наступить зима...