Плиз ПОМОГИТЕ!? мне надо спільно кореневі дієслова к таким словам "Зелений,жовтий,блискучий,радісний, веселий,малий,розумний,непритомний,невільний? ПЛИЗ ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОГИТЕ
Ответ(ы) на вопрос:
Зелений - зелень, позеленіти, надзелень.Жовтий - жовток, жовтіти, жовто-гарячий, жовтенький.Блискучий - блиск, виблискувати, відблиск.Радісний - радість, радіти, радісно.Веселий - веселощі, веселити, весело, веселенький.Малий - малюк, змалечку, маленький, замало.Розумний - розум, розуміти, розумовий, зрозуміло.Непритомний - знепритомніти. Невільний - вільний, невільник, звільнити, вільно.