Плиз помогите!!!" нужно выбрать верный вариант ответа а) b) или c) для каждого предложения I said I … never to Indiaa) has beenb) wasc) had been Sam … before Ann got there.a) has leftb) leftc) had left. He … to wear a school un...

Плиз помогите!!!" нужно выбрать верный вариант ответа а) b) или c) для каждого предложения  I said I … never to India a) has been b) was c) had been   Sam … before Ann got there. a) has left b) left c) had left . He … to wear a school uniform. a) don’t have b) doesn’t have c) may not
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I said I had never been to India Sam … before Ann got there. c) had left He … to wear a school uniform. b) doesn’t have