Плиз составьте диалог на казахском , МОЯ ЛЮБИМАЯ ПРОФЕСИЯ. (5 вопросов,5 ответов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менин суйтки мамандыгым. -салем дамир. - салем айгул. - айгул сенин мамандыгын ким? - дамир мен мектепте муналим болып жумыс жасаймын. Менин мамандыгам мугалим. - ой кандай керемет айгул. Сенин мамандыгын саган унайдыма? - арине дамир. Мен мектептеге окугышыларды, мектеп конырауын жэне ен негизгиси талим тарбие, билим бергенди унатамын.