Плиз составьте рецепт сэндвича  сначала индигриенты кроме хлеба например : 2 яйца 4 ложки майонеза и тд  Потом пошаговое приготовление  к примеру 2 яйца сварить и отчистить  Буду очень признателен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Super Greek sandwich    -(450g) loaf Turkish bread -1 medium yellow capsicum, thinly sliced -2 small tomatoes, thinly sliced -1 Lebanese cucumber, thinly sliced -1/4 cup sliced black olives, drained -100g feta cheese, crumbled -1/4 cup fresh mint leaves, torn   Step 1 Cut bread into 4 pieces. Halve each piece crossways. Top bases with capsicum, tomato, cucumber, olives, feta and mint. Sandwich with bread tops. Serve. ENJOY YOUR MEAL!