Плиз срочно надо (20 балов) напиши прозовий або віршований твір у якому вислови свої думки про красу нашої Батьківщини Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одна Батьківщина і двох не буває, Місця, де родилися, завжди святі. Хто рідну оселю свою забуває, Той долі не знайде в житті.   Чи можна забути ту пісню, що мати Співала малому, коли засинав?  Чи можна забути ту стежку до хати,  Що босим колись протоптав?  У рідної краї і серце співає, Лелеки з далека нам весни несуть  У рідному краї і небо безкрає,  Потоки, потоки, мов струни течуть.  Тут кожна травинка і кожна билинка Вигойдують мрії на теплих вітрах, Під вікнами мальви, в саду материнка  Оспівані щедро в піснях.  Тут мамина пісня лунає і нині,  Її підхопили поля і гаї, Її вечорами по всій Україні Співають в садах солов'ї.   І я припадаю до неї вустами, І серцем вбираю, мов спраглий, води.  Без рідної мови, без пісні без мами Збідніє, збідніє земля назавжди.  І я припадаю до неї вустами,  І серцем вбираю, мов спраглий, води. Без рідної мови, без пісні без мами Збідніє, збідніє життя на землі.  Одна Батьківщина і двох не буває, Місця, де родилися, завжди святі. Хто рідну оселю свою забуває, Той долі не знайде в житті. __2 текст, маленький стих__________ Наша Батьківщина Рідна Україна Тут лани безмежні,  Небо голубе. Всі ми твої діти,  Наче в лузі квіти   Як матусю рідну Любимо тебе!