ПЛИЗЗ ПОМАГИТЕ!!!!))))   Творчая праца " Хто самы ветливы". Скаладице дыялоги з вакарастаннем слоу и звароткау мауленчага этыкету.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 — Лена, прабач мяне, калі ласка, за тое, што я не дапамагла табе выканаць дамашнее заданне!  — Нічога страшнага. — Проста я сама не зразумела гэтую тэму. — Я цябе разумею, таму што яна вельмі складаная. — Так ты прабачыш мяне ці не? — Канешне, ты не вінавата у гэтым. — Вялікі дзякуй! — Няма за што. — Да скорай сустрэчы! —  Да пабачэння!