Площа бічної поверхні циліндра дорівнює площі сфери з радіусом 5 см . Знайдіть об'єм циліндра , якщо його висота удвічі менша від його радіуса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]S _{bok.zil} =S _{sferi} S _{sferi} =4 \pi R ^{2} , S_{sferi} =4* \pi * 5^{2} =100 \pi [/latex] [latex] S_{bok.zil} =2 \pi RH[/latex] [latex]H= \frac{R}{2} S_{bok.zil} =2 \pi * R * \frac{R}{2} = \pi * R^{2} [/latex] [latex]100 \pi = \pi *R^{2} , R =10[/latex] [latex] V_{schara} = \frac{4}{3} \pi R^{3} V_{schara} = \frac{4}{3} \pi *1000 V_{schara} = \frac{4000 \pi }{3} [/latex]см³