Площа кімнати прямокутної форми 36 метрів квадратних. скільки метрів плінтуса потрібно наклеїти по контуру стелі цієї кімнати якщо її довжина 9м

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 36:9=4 м (ширина комнаты) 2) (9+4)*2=9*2+4*2=18+8=26 м (периметр комнаты) Т.к. плинтус выкладывается по периметру комнаты, метраж плинтуса будет равен 26 метрам. Ответ: 26м плинтуса.