Площа квадрата, вписаного в коло, дорівнює 24 см2. Знайдіть периметр правильного трикутника, описаного навколо даного кола

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Sквадрата=24см² а=√24 - сторона квадрата Радіус описаного навколо квадрата кола: Rопис=а₄/2 Rопис=√24/√2=√12=√2√3 Це ж саме коло є вписаним у правильний трикутник Радіус кола, вписаного в прав. трикутник: r=а₃/ 2√3 Сторона прав. трикутника а=r*2√3 R=r=2√3 a=2√3*2√3=12(cм) Р=12*3=36(см)