Площа многокутника дорівнює 60см^2. Знайдіть площу подібного йому многокутника, якщо відповідні сторони цих многокутників дорівнюють 8см і 12см. Скільки розв'язків має задача ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
отношение площадей равно квадрату коэффициента подобия S1/S2=k²=(а1/а2)² а1 и а2 - соответствующие стороны многоугольников 60/S2=(8/12)², S2=(60*12²):8²=135 см²