Плыз помогите! 1. Дієсловом є кожне слово в рядку А. косити, косовиця, косять Б. рятувати, допомагати, порятунок В. стрибати, ходьба, бігти Г. кричати, кричу, кричать 2. До одного виду належать усі дієслова в рядку А. описати,...

Плыз помогите! 1. Дієсловом є кожне слово в рядку А. косити, косовиця, косять Б. рятувати, допомагати, порятунок В. стрибати, ходьба, бігти Г. кричати, кричу, кричать 2. До одного виду належать усі дієслова в рядку А. описати, виходити, їсти Б. розмовляти, малювати, оберігати. В. штовхнути, прочитати, творити Г. рубати, бачити, відстояти 3. До I дієвідміни належать усі дієслова в рядку А. поважають, здобувають, працюють Б. стоять, радять, бродять В. звіряють організовують вчать Г. скачуть біжать читають 4. Знак м'якшеня на місці пропуску треба писати в кожнлму слові рядка А. радят..ся кин..те поведеш..ся Б. виріж..те сходят..ся веселит..ся В. красуєт..ся сміют..ся стан..те Г. учіт..ся їд..мо бореш..ся 5. Одного способу є всі дієслова в рядку А. гукаємо гукаймо прийшов Б. пишімо повірмо киньте В. писав би, пишіть, пишемо Г. летіло летить летіть 6. Перекладіть речення українською мовою і запишіть А. Пусть торжествует вечный мир на земле! Б. Давайте жить дружно. В. Принеси-ка ты воды. Г. Поезжай-ка ты домой.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Г 2Б 3 4В 5В 6А Нехай торжествує вічний мир на планеті! Б Давайте жити дружно В А принеси ти води
Гость
1. В 2. Б 5. В 4. В 3. - 6. Сам