По фотке помогите срочно нужна до зафтра но лучше сегодня СРОЧНО 2 упражнение если ктото напищет фигню тоесть даже ненужнуе то баню ну если заедает ктонибуть хотябы 1 то огромное спс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Мен шангы тебемін. 2)Мен шахмат ойнаймын 3)Сен футбол ойнайсын 4)Ол коньки тебеді 5)Біз баскетбол ойнаймыз 6)Олар домбыра тартады 7)Сендер əн айтасындар 8)Сіздер кітап оқисыздар 9)Ол сурет салады 10)Ол музыка тындайды