По горизонтальному столі еотиться куля маса якої 300 г,зі швидкістю 4 м/с.Яка кінетична енергія кулі?
По горизонтальному столі еотиться куля маса якої 300 г,зі швидкістю 4 м/с.Яка кінетична енергія кулі?
Ответ(ы) на вопрос:
E k = m * V² / 2
m - масса ( 300 г = 0,3 кг )
V - скорость ( 4 м / c = 4² = 16 м / c )
E k = 0,3 * 16 / 2 = 4,8 / 2 = 2,4 Дж
Не нашли ответ?
Похожие вопросы