По спіралі електролампи проходить 540 кл електрики за кожні 5 хв. Чому дорівнює сила струму в лампі
По спіралі електролампи проходить 540 кл електрики за кожні 5 хв. Чому дорівнює сила струму в лампі
Ответ(ы) на вопрос:
5 мин = 5*60 = 300 сек
I = Δq / Δt = 540/300 = 1,8 А
Не нашли ответ?
Похожие вопросы