Побудувати структурну схему речення, дати загальну характеристику всій конструкції. Істина одна незаперечна, суть її підтверджують слова: не зів'є поезія гніздечка в тій душі, що вбога і черства.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ ]: [ в тій душі ], (що...) Речення складне, перша частина - безсполучникове складне речення, друга частина - складнопідрядне речення з підрядною означальною частиною.)