Побудуйте графік функції у=10/х.Користуючись графіком, знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 2;-10; 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 5;-2; 3) значення аргументу, при яких функ...

Побудуйте графік функції у=10/х.Користуючись графіком, знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 2;-10; 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 5;-2; 3) значення аргументу, при яких функція набуває від'ємних значень. Постройте график функции y = 10 / х. Пользуясь графиком, найдите: 1) значение функции, если значение аргумента равно 2; -10; 2) значение аргумента, при котором значение функции равно 5; -2; 3) значение аргумента, при которых функция принимает отрицательные значения.