Початковий рівень по 0,5 бала 1. Цитологія вивчає будову та функції: А – тканин Б – вірусів В – клітин Г – молекул 2. Усі клітини мають мембрани: А – так Б – ні 3. Цитоплазма клітини відокремлена від навколишнього середов...

Початковий рівень по 0,5 бала 1. Цитологія вивчає будову та функції: А – тканин Б – вірусів В – клітин Г – молекул 2. Усі клітини мають мембрани: А – так Б – ні 3. Цитоплазма клітини відокремлена від навколишнього середовища: А – мембранами ендоплазматичної сітки Б – поверхневим апаратом 4. Ультраструктуру клітин вивчають за допомогою мікроскопа: А – світлового Б – електронного 5. Зазначити органели, які відносять до двомембранних: А – комплекс Гольджі Б – рибосоми В – хлоропласти Г – лізосоми 6. Наявність ядра характерна для організмів: А – прокаріотів Б - еукаріотів Середній рівень по 1 балу 7. У клітинах бактерій є органели: А – мітохондрії Б – ядро В – ендоплазматична сітка Г – рибосоми 8. До складу клітинної стінки грибів входить: А – хітин Б – целюлоза В – крохмаль Г – ліпіди 9. Назвіть види транспорту через мембрану, при яких не витрачається енергія: А – калій-натрієвий насос Б – дифузія В - пасивний 10 Поясніть будову розчинно-мозаїчної моделі плазматичної мембрани 11. Інколи, щоб знищити бур’яни, стежки на городі поливають розчином кухонної солі. Чому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)а 2)б 3)б 4)б 5)а 6)б 7)в 8)а 9)б 10)не могу прости 11)не могу прости