Подалуста, напишите правильное произношение на русском языке. The world needs a friend To times of trouble... The world has hope yet If the children let it And if we do it right Together we can make the world A better place ...

Подалуста, напишите правильное произношение на русском языке. The world needs a friend To times of trouble... The world has hope yet If the children let it And if we do it right Together we can make the world A better place Because the world's best friend Is you!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ве ворлд нидс э фраинд ту теймс оф требл... ве ворлд хэс хари айт аф ве шилдрин лит ит энд айф уви доу ит ридч логевер как уже муки ве ворлд э беттер плэс бесусве ворд,с бтст фринд. ис ю