Подані двоскладні речення перебудувати на односкладні без­особові та синомічні іншого виду.1. Кущ омитий чистою росою. 2. Сміхом-жартом село заметене.3. Зайвих не хочем ми слів. 4. Так гарно пахне спечена картопля.5. Я не міг з...

Подані двоскладні речення перебудувати на односкладні без­особові та синомічні іншого виду. 1. Кущ омитий чистою росою.  2. Сміхом-жартом село заметене. 3. Зайвих не хочем ми слів. 4. Так гарно пахне спечена картопля. 5. Я не міг заснути, довго не міг заснути.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чистою росою кущ омитий.,сміхом-жартом заметенне село