Подані вислови замінити синонімами                                                                                   1 Наче у воду опущені-                                                                                        ...

Подані вислови замінити синонімами                                                                                   1 Наче у воду опущені-                                                                                                          2 Звідки не візьмись-                                                                                                             3 Подейкують-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Сумний , невеселий, засмучений ,нерадісний. 2 Хтозна-звідки, неочікуванно. 3 Говорять, базікають.