Події в трагікомедії «Мартин Боруля» розгортаються в такій послідовностіА звільнення Степана з посади канцеляриста — укладання угоди Борулі з Тренделєвим — відмова Борулі одружити Марисю з Миколою — утеча НацієвськогоБ утеча На...

Події в трагікомедії «Мартин Боруля» розгортаються в такій послідовності А звільнення Степана з посади канцеляриста — укладання угоди Борулі з Тренделєвим — відмова Борулі одружити Марисю з Миколою — утеча Націєвського Б утеча Націєвського — укладання угоди Борулі з Тренделєвим — відмова Борулі одружити Марисю з Миколою — звільнення Степана з посади канцеляриста В відмова Борулі одружити Марисю з Миколою — укладання угоди Борулі з Тренделєвим — утеча Націєвського — звільнення Степана з посади канцеляриста Г укладання угоди Борулі з Тренделєвим — відмова Борулі одружити Марисю з Миколою — утеча Націєвського — звільнення Степана з посади канцеляриста Д відмова Борулі одружити Марисю з Миколою — укладання угоди Борулі з Тренделєвим — звільнення Степана з посади канцеляриста — утеча Націєвського
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г сначала Боруля нанял Трендалєвого, потом решил что не хочет выдавать замуж за Миколу, в это время им попадается Націєвський, который думает что ему подсовывают нечестную невесту. В самом конце приезжает Степан с монатками, потому что "суд скасовано і їх всіх вигнано"