Події в в розділах 5 і 6 розгортається в такій послідовності.А-климко розводить моло водою-клико порається у дворі тітки Марини-тітка Марина проводжає хлопчика до паровоза-німець проганяє климка.Б-тітка марина проврджає хлопчик...

Події в в розділах 5 і 6 розгортається в такій послідовності.А-климко розводить моло водою-клико порається у дворі тітки Марини-тітка Марина проводжає хлопчика до паровоза-німець проганяє климка.Б-тітка марина проврджає хлопчика до паровоза,-климко порається у дворі тітки Марини-Климко розводить молоко водою-німець проганяє климка.В-Климко порається у дворі тітки Марини-Климко розводить молоко водою-тітка марина проводжає хлопчика до Паровоза-німець проганяє климка і Г-німець проганяє Климка-Климко порається у дворі тітки Марини-Климко розводить молоко водою-тітка Марина проводжає хлопчика до паровоза.Сори если найдьоте ошибку.И прастите што такое огромное
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильна відповідь буде В