Поділи текст на речення прийшла осінь все нижче ходить над землею сонечко тварини й рослини готуються зустрити зиму пустіють лани там збирають кукурудзу,картоплю,буряки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла осінь. Все нижче ходить над землею сонечко. Тварини й рослини готуються зустріти зиму. Пустіють лани. Там збирають кукурудзу, картоплю, буряки.