Поділіть рядки на стопи, визначте віршовий розмір. Знайдіть у тексті ознаки, властиві народним пісням. Спить мій малесенький, спить мій синок… Спить він, наслухавшись дивних казок. Нащо ж ти віченьки знов розкрив?! Спи, моя пт...

Поділіть рядки на стопи, визначте віршовий розмір. Знайдіть у тексті ознаки, властиві народним пісням. Спить мій малесенький, спить мій синок… Спить він, наслухавшись дивних казок. Нащо ж ти віченьки знов розкрив?! Спи, моя пташко, то вітер завив. Стогне і виє уже він давно, б’ється і стука у наше вікно… Геть, розбишако, в далекі степи!.. Спи, моя ластівко, солодко спи! (О. Олесь)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Віршовий розмір - тристопний дактиль