Подилить слова для переносу разными способами.Польовий.мальований.памятати.бурян.дядько.насіння.швидко.чайка.груддя.ходжу.кукурудза.гострий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-льо-вий,польо-вий,по-льовий. Ма-льований,мальо-ва-ний,ма-льо-ва-ний. Па-м"ятати,пам"я-тати,пам"ята-ти. Бу-р"ян. Дядь-ко. Насі-ння,насін-ня,на-сіння. Швид-ко,шви-дко. Чай-ка. Груд-дя,груд-дя. Ход-жу,хо-джу Ку-ку-руд-за,куку-ру-дза,кукуру-дза. Го-стрий,гост-рий.