Поділити прислів'я та приказки на групи.... Слово повідомляє. Слово збагачує. Слово впливає. Слово допомагає. Слово заспокоює. 1) Хто говорить, той сіє. хто слухає - збирає. 2) Не пройми списом, пройми язиком. 3) Язик до Киева ...
Поділити прислів'я та приказки на групи.... Слово повідомляє. Слово збагачує. Слово впливає. Слово допомагає. Слово заспокоює.
1) Хто говорить, той сіє. хто слухає - збирає. 2) Не пройми списом, пройми язиком. 3) Язик до Киева доведе. 4) У чужій бесіді будь хто розуму купить. 5) Слово - не горобець, випустиш - не спіймаєш. 6) Слово сильніше списа ранить. 7) З добрим словом і чорний окрайчик солодко пахне. 8) Добре слово людині, що дощ у посуху.
Ответ(ы) на вопрос:
Слово повідомляє.3) Язик до Киева доведе. 5) Слово - не горобець, випустиш - не спіймаєш
Слово впливає. 6) Слово сильніше списа ранить. 2) Не пройми списом, пройми язиком.
Слово заспокоює.8) Добре слово людині, що дощ у посуху.7) З добрим словом і чорний окрайчик солодко пахне.
Слово збагачує.1) Хто говорить, той сіє. хто слухає - збирає.4) У чужій бесіді будь хто розуму купить.