Поділити текст на реченняз неба усміхнулось сонечко прокинулись і заспівали пташки пробудились звіри і комашки   усе наповнилось веселим гомоном

Поділити текст на речення з неба усміхнулось сонечко прокинулись і заспівали пташки пробудились звіри і комашки   усе наповнилось веселим гомоном
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З неба усміхнулось сонечко. Прокинулись і заспівали пташки, пробудились звіри і комашки.   Усе наповнилось веселим гомоном
Гость
З неба усміхнулось сонечко.Прокинулись і заспівали пташки.Пробудились звірі і комашки.Усе наповнилось веселим гомоном.