Подумай ,про що ви з подругою могли б розмовляти пыд час прогулянки вихыдним днем.Cклади ы запиши ваш уявлений дыалог

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт -привіт -знаеш давай сьогодни поговоримо про хлопців - давай слухай е в мене такий красівій хлопець - ну розповідай - дивися я хотила с ним  по розмовляти а він мене игноруе що мені робити? - незнаю давай ти розкажеш який він на вигляд і я подумаю! - добре в нього кари очи в нього темне волося - ну добре ти скажи йому привіт потім як тебе звати потім в вас почнеться розмова а потім ти сама все зрозуміеш - ой спасибі спасибі ну я пішла - хай щястить