Подумай ,про що ви з подругою могли б розмовляти пыд час прогулянки вихыдним днем.Cклади ы запиши ваш уявлений дыалог
Ответ(ы) на вопрос:
-Привіт
-привіт
-знаеш давай сьогодни поговоримо про хлопців
- давай слухай е в мене такий красівій хлопець
- ну розповідай
- дивися я хотила с ним по розмовляти а він мене игноруе що мені робити?
- незнаю давай ти розкажеш який він на вигляд і я подумаю!
- добре в нього кари очи в нього темне волося
- ну добре ти скажи йому привіт потім як тебе звати потім в вас почнеться розмова а потім ти сама все зрозуміеш
- ой спасибі спасибі ну я пішла
- хай щястить