Подумай , про що вы з подрогую (другом) могли б розмовляти під час прогулянки вихідним днем . Склади і запиши ваш уявний діалог . Підкресли дієслова , визнач їх час

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я уявляю так: -Добридень (подруго) друже! Як справи? -Привіт, добре, що ті сьогодні робив? -Та нічого, вийшов прогулятися трохи. -А куди ти йдеш? -А до дому. -Навіщо навулиці так тепло и сонячно що аж пахнуть квітки, зоставайтя (ім'я)! -Добре куди підемо? -Давай в садочку погуляємо? -Добре йдемо!