Поясніть значення понять і термінів: «повстання С. Палія», «Малоросійська колегія

Поясніть значення понять і термінів: «повстання С. Палія», «Малоросійська колегія», «правління гетьманського уряду», «Конституція П. Орлика».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Це козацько-селянське повстання під проводом Фастівського полковника Семена Палія в 1702-1704 рр. 3.Уряд, якому після смерті Данила Апостола російська імператриця доручила правління Гетьманщиною. 4.Договір Пилипа Орлика зі старшиною та козацтвом Війська, який визначав права і обов'язки всіх членів Війська