Поїзд рухається зі швидкістю 36 км/год. Якщо вимкнути струм, то поїзд буде рухатися рівносповільнено і зупиниться через 20 с. Визначити прискорення поїзда (а) і шлях S, який він подолає до зупинки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
v = v0 + a*t v = 0 m/c v0 = 10 m/c t = 20 c a = (v - v0) / t a = (0 - 10) / 20 = -0.5 m/c^2 отрицательное, так как останавливается