Походження назви цього місяця одні науковці пов'язують із масовим цвітінням маку й півоніі, другі-з дозріванням суниць і черешень, треті- з масовим розплодом гусені,четверті-з активним відкладанням бджолиними матками личинок, п...

Походження назви цього місяця одні науковці пов'язують із масовим цвітінням маку й півоніі, другі-з дозріванням суниць і черешень, треті- з масовим розплодом гусені,четверті-з активним відкладанням бджолиними матками личинок, п,яті- з назвою сокоживноі комахи. цей місяць.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
червень точно я кажу