Полiтична роздробленiсть Русi- Украïни в 12- першiй половинi 13 ст.зумовлювала А зростання могутностi окремих удiльних князiвств Б пiднесення Києва як господарського центру В падіння ролі вотчинного землеволодіння Г занепад м...

Полiтична роздробленiсть Русi- Украïни в 12- першiй половинi 13 ст.зумовлювала А зростання могутностi окремих удiльних князiвств Б пiднесення Києва як господарського центру В падіння ролі вотчинного землеволодіння Г занепад міського життя і торгівля Помогите пж! Срочно нужно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Просто мне нужны баллы, вот и все.