Полный Синтаксический разбор. (каз языка нет на компе, поэтому так написала) а) Казакстан жеринде андар мен кустар, неше турли жануарлар омир суреди. б) Дос жарандардын минездери ар турли болып келеди мумкин в) Табигаттын гажа...

Полный Синтаксический разбор. (каз языка нет на компе, поэтому так написала) а) Казакстан жеринде андар мен кустар, неше турли жануарлар омир суреди. б) Дос жарандардын минездери ар турли болып келеди мумкин в) Табигаттын гажайып асемдегин коз алдына елестеги отырып , озин бир керемет сезимге боленесын
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11111111111111111111111222222