Помагите мне просклонять по падежам 2 слова любых по казахскому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау септик : Адам Илик септик : Адамнын Барыс септик : Адамга Табыс септик : Адамды Жатыс септик : Адамда Шыгыс септик : Адамнан Комектес септик : Адаммен
Гость
Атау с : оқушы Ілік с  :  оқушының Барыс с: оқушыға Табыс с:  оқушыны Жатыс с: оқушыда Шығыс с: оқушыдан  Көмектес с: оқушымен