Помагите номер 4 срочно (каз.яз). Задание легкое 100%Нужно:составить к каждому предложению по вопросу.

Помагите номер 4 срочно (каз.яз). Задание легкое 100% Нужно:составить к каждому предложению по вопросу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Әдептілік деген не? 2.Әдептіліктің ережесін кашан сактаған дұрыс? 3.Қандай жаман қасиеттер бар? 4. Егер сізге біреу көмектессе не істеу керек? 5. Ал біреуді ренжітсең ше? 6. Біреудің затың рұқсатсыз алуга бола ма? 7. Бір рет біреудің затың рұқсатсыз алса не болады? 8.Ол неге жетелейді? 9.Халык не деп айтады? 10.Бізге ақылдылықты кім үйретеді?