Помагите пожалуста нужно за 10 мин сделат  даю 20 балов срочно пожалуста срочччччччччччччччччччччччччччнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо плиз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. guitar 2. piano 3. saxophone 4. synthesizer 5. drum Guitarist plays the gitar. Pianist plays the piano. Saxophonist play the saxophone. Synthesist plays the synthesizer. Drummer plays the drum