Помагите задача купили 0.8 кг цукерок ,1.5 кг печива . Заплативши за всю покупку 31.6. Скількі коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печива коштує 9.6 решение
Помагите
задача купили 0.8 кг цукерок ,1.5 кг печива . Заплативши за всю покупку 31.6. Скількі коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печива коштує 9.6 решение
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1,5*9,6=14,4 грн заплатили за все печиво
31,6-14,4=17,2 грн заплатили за всі цукерки
17,2:0,8=21,5 грн коштує 1 кг цукерок
==========================================
Не нашли ответ?
Похожие вопросы