Помилка в написанні прикладки допущено в рядку а)співала дівчина-грузинка;нас зустріла Десна ріка б)купалися в озері Сиваш; на небосхилі білі хмари-хвилі в)засміялася весняннка-дівчина; вас вітає місто Київ г)збирали льон дов...

Помилка в написанні прикладки допущено в рядку а)співала дівчина-грузинка;нас зустріла Десна ріка б)купалися в озері Сиваш; на небосхилі білі хмари-хвилі в)засміялася весняннка-дівчина; вас вітає місто Київ г)збирали льон довгунець;злетів ворон птах
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в)засміялася веснянка-дівчина;вас вітає місто Київ