Помилку у творенні форми ступеня порівняня прикметника допущено в рядку А) якнайглибший, менш високий, найсолодший Б) солоніший, найбільш приваб...

Помилку у творенні форми ступеня порівняня прикметника допущено в рядку А) якнайглибший, менш високий, найсолодший Б) солоніший, найбільш приваб...Помилку у творенні форми ступеня порівняня прикметника допущено в рядку А) якнайглибший, менш високий, найсолодший Б) солоніший, найбільш привабливий, щонайкорткий В) найпотрібніший, найбільш гострий, менш смачний Г) найменш брудний. щонайкращий, більш доцільний Д) більш дотепний, найменш в...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант Б) Щонайкороткий - щонайкоротший