Помиркуй чому потрибно оберигати лелек свої миркування запиши 4-5 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Білий лелека — такий звичний і здавалося б добре відомий птах, але загадок він завдає немало. Одна з них - значні зміни чисельності і неухильне розселення цього птаха на схід, яке не припиняється вже сотні років. Зараз якось не дуже віриться в те, що зовсім недавно за історичними мірками білих лелек у східній частині України не було зовсім.    Причини скорочення чисельності білого лелеки в основному зводяться до впливу людської діяльності. Деяку шкоду приносить порушення нормального гніздового життя чужими чорногузами. Внаслідок бійок господарів гнізда з "зайдами" яйця або малі пташенята можуть викидатися з нього. На успіх гніздування впливають і погодні умови. Однак на протязі тисячоліть лелеки гинули від ворогів і хвороб.     Лелек треба берегти, без нашої допомогу вони можуть просто загинути. Бережіть лелек!