Поміркуй, чому сталося так, що Бен навчився за життя багато, але не навчився розуміти власного сина.Твір(Останній дюйм)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бен був заклопотаний, він думав про свою роботу. З сином він не мав про що говорити, бо добре не знав про інтереси Деві.Його син був самотнім, бо батько добре про нього не піклувався. Коли вони вирушили у мандрівку на літаку, то Бен навіть не турбувався про те, що Деві скучно і самотньо; батько нічого не взяв синові для розваг. У цій мандрівці батько зрозумів краще свого сина. Коли він був поранений, Бен вперше посадив свого сина за кермо літака. Згодом його метою стало врятувати себе і сина, а також показати синові, як садити літак. Після цієї мандрівки Бен і Деві стали ближчими, батько піклувався про свого рідного сина, вони стали краще розуміти одне одного. Цей політ літаком дуже змінив батька, і його характер для сина став лагіднішим, добрішим.