Поміркуй і запиши, чому автоор назвав свій твір Хитра лисиця.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лисиця - улюблена героїня російських казок, чия хитрість увійшла в приказку. Величають лисицю патрикеевна, згадуючи новгородського посадника Патрикея, чия спритність і спритність врізалися в людську пам'ять. Чому лисиця хитра? У чому ж її хитрість? Перш за все в умінні йти від переслідування, заплутуючи сліди, різко змінюючи напрямок руху і збиваючи з пантелику переслідувача. Хитрість лисиці проявляється і в способах полювання. Коротконога лисичка - неважливий бігун, але ось здалеку відчути видобуток, непомітно підкрастися і спритно схопити її - тут лисиці немає рівних. Може лисиця і терпляче чекати в засідці біля кролячій нори - варто лише знайти нору і по запаху визначити, чи вдома господар. Вони майже всеїдні. Хоча основу лисячого раціону складають теплокровні тварини (гризуни, зайцеподібні, птиці), лисиця шахрайка із задоволенням поїдає ягоди і фрукти, ловить комах, збирає виповзли після дощу черв'яків, не гребує падаллю