Поміркуйте, чим зумовлена відсутність комах великих розмірів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це одна з причин видової різноманітності комах – їх дрібні розміри. Порівняно з великими організмами вони мають цілий ряд переваг, таких як освоєння нових середовищ існування, економія енергії і харчових ресурсів для свого розвитку. Більшість комах і особливо їх личинки ведуть потайний спосіб життя. Дрібні розміри роблять можливим активне використання природних порожнин в ґрунті, підстилці, під корою, в гниючих субстратах, а також перехід до проживання в тканинах живих рослин і до паразитизму. Освоєння нових екологічних ніш веде до бурхливого видообразованию.