Поміркуйте над запитанням, що таке щастя. Запишіть свої думки в робочий зошит (5-7 речень), проілюструвавши їх прикладами з віршів І. Жиленко.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стихи его не читал я, но: Счастье - это понятие растяжимое, для каждого счастье по своему видно. Кому-то нужны лучшие вещи к примеру, а кому-то, чтоб его не трогали. Чем не счастье? Но каждый его видит своеглядно.
Гость
Для кожнои людини щастя проявляэться по рызному. Але я вважаю, що щастя- найголовныше в нашому житты. Ми маэмо батькыв, ижу, друзыв, напевне саме це називають щастям. Знайти професыю в майбутньому, стати ЩАСЛИВОЮ людиною- мрыя кожного. Я завжди хотыла бутищасливою, ы бажаю це усым людям на цый планеты!