помоги пожалуста написать диалог по английскому на тему модальные глаголы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-what can you do? -I can swim  very well. -Ok. Can you drive a car? -No I can*t,but I can ride a bike.What about you? Can you swim? No I can not but I can run very fast. Lets go with me. We can play together. Oh no ! I must go to home now. Goodbye Bye bye